İrfan Aybak Çiğköfte ×
© 2021 İrfan Aybak Çiğköfte
Alt Başlıklar

2007 yılında, Adıyaman’ın meşhur geleneksel lezzeti, Etsiz Çiğ Köfte üreticisi olarak kurulan İrfan Aybak, Hızlı Tüketim ve Ev Dışı Tüketim gıda sektörlerinde, üretici ve tedarikçilerinden doğanın en iyilerini temin ederken, eşi benzeri olmayan hammadde yelpazesi ile önde gelen üretici, pazarlamacı ve tedarikçi firmalardan birisi olmayı ve müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Doğayı ve yenilikçi teknolojileri başlangıç noktamız olarak kullanıp, müşterilerimiz için sağlıklı, kaliteli ve gerçek katma değerli ürünler üretmek amacıyla her zaman bir adım daha ileri gidiyoruz.

Bu standart verdiğimiz söze yansır: Hayata Kaliteli, Sağlıklı Ürünler Katarız.

Bugün İrfan Aybak, aileden gelen yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile Etsiz Çiğ Köfte, Acı Sos ve ürettiği diğer gıda ürünleriyle, acısıyla tatlısıyla farklı bir lezzet vermek için SEMSÜR markası ile Türkiye’de, GİMDES Helal Gıda Sertifikası‘na sahip, Geleneksel Adıyaman Çiğ Köfte üretici firması olarak, perakende dükkânlar ve toptan satış noktaları aracılığıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Üretim aşamalarında kullandığımız, doğanın en iyisi, tüm malzemelerimizin kalitesi, doğal ve katkısız olması, Türk Gıda Kodeksi Yönetmeliği’ne ve geleneksel Türk damak zevkine uygun klasik mini makine parkurumuzda hijyen kurallarına tavizsiz ve kesin olarak işletmemizin uyması, siz müşterilerimizin hassasiyetlerini, isteklerini hayata geçirmekteki kararlılığımızın bir sonucudur.

Fabrikasyon olmadan, klasik üretimin vermiş olduğu sıradanlıkla, ürün yelpazesini ve tasarım çalışmalarını, değişen piyasa koşullarına uyum sağlayacak şekliye geliştirip, acısıyla tatlısıyla lezzet eksikliğinden ödün vermeden mini makinelerde Adıyaman Çiğ Köfte ustalarının kontrolünde elde yoğrulmuş gibi üretilen ürünlerimizle, sofralarınızdaki sohbetinize, mutfağımızdan ulaşmanın gayretindeyiz.

Sizde bu ailenden olabilirsiniz.

Düşük yatırım maliyetleri ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı ile markalarımızın franchise iş ortaklığına sizleri bekliyoruz.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye, sağlığa verdiği önem ve zoru başarma azmiyle, başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan İrfan Aybak, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecek ve siz değerli müşterileri ile büyümekten onur duyacaktır.

Biz size bir tık yakınız.

Bi Tıkla Acısıyla Tatlısıyla Semsür markalı ürünlerimiz Sofranızdaki Sohbetinizde.